Корисна література: рекомендації лекторів

Школи практичної журналістики

Дар’я Кутецька - головний редактор онлайн ресурсу K.Fund Media та лектор Школи практичної журналістики рекомендує книгу Девіда Рендалла "Універсальний журналіст". Книга містить кейси відомих ЗМІ та реальні історії журналістів. Підійде як для початківців, так і для професіоналів.

Лектор Школи практичної журналістики - український політолог Юлія Біденко рекомендує книгу "The Data Journalism Handbook". Цей посібник вже перекладений на українську мову під назвою "Журналістика даних" та є у вільному доступі на українському ресурсі Texty.org.ua

Головний редактор онлайн ресурсу K.Fund Media - Дар’я Кутецька радить прочитати книгу "Як нові медіа змінили журналістику 2012-2016 рр". Це ідеальний інструмент для розуміння тенденцій ринку ЗМІ як для студентів, так і для практикуючих журналістів.

Лектор Школи практичної журналістики - колумніст Ірина Лянна радить книгу «Найкоротші в світі розповіді» за редакцією Стіва Мосса та Джона М.Даніела. Головна "фішка" книги - короткі тексти довжиною в 55 слів.

Автор книг, колумніст та блогер Анна Гін рекомендує книгу, яка допоможе навчитися гарно писати - Нора Галь "Слово живе та мертве". Книга побудована як огляд прикладів вдалої та невдалої роботи з текстами. 

Лектор Школи практичної журналістики – Тетяна Спіріна, яка є засновником Київської школи сторітелінгу Do Stories! та автором книг рекомендує світовий бестселер Аннет Сіммонс - "Сторітелінг: як використовувати силу історій". Книга підходить як для розвитку бренду, так і для журналістики.

"Хочете писати краще - рекомендую прочитати книгу "Пиши, сокращай"(автори (автори М.Іляхов та Л.Саричева)". Лектор Школи практичної журналістики - Марина Бініашвілі (в минулому -головний редактор онлайн ресурсу Vlob).

Лектор Школи практичної журналістики - в минулому відомий харківський журналіст та автор телевізійних програм і документальних фільмів Анна Гін рекомендує книгу "Журналістика для всіх" (автор Марія Конюкова).